Portret architekta – fotografia biznesowa

Portret architekta. Nic dodać nic ująć.

 

i architekt po godzinach na backstagu

MWH – projekt wnętrz

Projekt wnętrz FAAR Architekci

Ania z Kornelią – studyjna sesja ciążowa

Z Anią i jej rodziną znamy się już chwilkę i to najlepsze doświadczenie jak mogę obserwować jak Wasze rodziny się zmieniają, pojawiają się dzieci, rosną… Wy oczywiście jesteście coraz piękniejsi i spełnieni.

Tym razem spotkałyśmy się,żeby tuż przed narodzeniem Kornelki pokazać jak pięknie wygląda jej mama i jak cała rodzina cieszy się z tego powodu.

Sesję fotograficzną podzieliłyśmy na dwie części: rodzinną i bardziej kobiecą.

Zapraszam Was do oglądania zdjęć z tej uroczej sesji ciążowej.

Gabryś i spółka

Tą uroczą rodzinę miałam okazję poznać kiedy mama Iza była w ciąży z pierwszym synkiem Julkiem. Potem widziałyśmy sie po narodzinach Julka, a teraz przyszedł czas na cudownego Gabrysia. Gabryś podczas sesji miał juz 2 tygodnie, postanowił cały czas bacznie obserwować co z nim wyprawiamy. Na początek jednak musiałam zająć się moim „pierworodnym” modelem i poświęcić mu odpowiednią ilość czasu i uwagi za co odwdzięczył się wspaniałymi harcami i uśmiechami, bo Julian to nie byle Julian, ale Julian Pędziwiatr i praca z nim to ogromna przyjemność i wyzwanie. Towarzyszyła nam dzielna suczka Koka równie skora do zabawy co jej mały towarzysz.

Gabryś nie uciekał, ale jego cierpliwość również miała pewne granice i zdecydowanie te granice dyktował głodny brzuszek, który regularnie dopominał się swojej porcji i mleka i maminej czułości.

Co tu dużo gadać, zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się co to za super rodzina! Zapraszam na lifestyle’ową sesję rodzinno noworodkową :)