O fotografujących mamach, małych i dużych sukcesach oraz wzruszeniach czyli o Klubie Mamarazzi w Wadowicach

 

 

 

„Dzieciństwo w kadrze” to tytuł wystawy Klubu Mamarazzi , której wernisaż miał miejsce wczoraj w Wadowicach. Nie jest nowiną, że klub działa już od dłuższego czasu,  a właściwie to działają w nim zdolne i super fajne mamy. Wystawa to ukoronowanie ich całorocznej pracy oraz nasz duży sukces i moc wzruszeń.  Były zatem kwiaty, wywiady.. autografy…. no prawie ;)

Ideą powstania klubu był pomysł na stworzenie miejsca gdzie mamy mogą rozwijać swoje pasje i jednocześnie w ciekawy sposób spędzać czas ze swoimi dziećmi. Nie zawsze mamy możliwość „wyrwania” się z domowych pieleszy zupełnie solo. Prawdę powiedziawszy to często takiej możliwości nie mamy. Z drugiej strony już dawno minęły czasy kiedy statystyczna matka polka realizowała się w kuchni, a za szczyt towarzyskich spotkań uważała te na brzegu piaskownicy. Dlatego też z założenia każda z uczestniczek zajęć może, choć nie musi, przyjść z tzw ogonem.  To, że nie mamy opiekunki, chętnej babci czy cioci nie powinno zamykać nam drogi do rozwijania własnych zainteresowań.  Tym bardziej jeśli te zainteresowania można zgrabnie pogodzić z opieką nad własnym potomstwem i przy okazji dorobić się całkiem niezłych rodzinnych albumów fotograficznych.

Z tego miejsca serdecznie chciałabym podziękować moim zdolnym Mamarazzi za ostatnie miesiące, podczas których wspólnie mogłyśmy rozwijać naszą miłość do fotografii. Przez ostatni rok powstała cała masa naprawdę fantastycznych zdjęć i, szczerze mówiąc, zabrakłoby placu by je wszystkie pokazać.

Zatem na wystawę powędrowały te, które były przyjmowane z największym entuzjazmem przez zdolne fotografki.

Podziękowania należą się również Wadowickiemu Centrum Kultury za wsparcie i możliwość stworzenia klubu, a w szczególności Panu Piotrowi Wyrobcowi jako osobie bardzo otwartej na wszelkie pozytywne działania i inicjatywy oraz Tamarze Wiecheć, która była naszym dobrym duchem i opiekunem ze strony WCK oraz bardzo nas wsparła w zorganizowaniu wystawy.

Wystawę będzie można oglądać jeszcze przez najbliższe tygodnie na Placu Solidarności w Wadowicach.  Tymczasem zapraszamy wszystkie chętne mamy obecne i przyszłe, ciocie i przyjaciółki aby dołączyły do naszego grona.

Jej autorkami są (w kolejności alfabetycznej, bo jakiejś trzeba użyć ;)):

Asia Chrząszcz – Rauch

Basia Czenczek

Angelika Gracjasz

Monika Miś

Monika Mrowiec – Woźniak

Ola Nowicka – Wszołek

Asia Podlasin – Jurzak

Angelika Stawowy

Ela Widlarz.

Dziewczyny, tak trzymać :)

 

nauka fotografii dziecięcejnauka fotografowania dziecifotografowanie dziecifotografowanie dziecijak fotografować dziecifotografowanie dziecijak fotografować dziecijak fotografować dziecijak fotografować dziecijak fotografować dzieci

8 Comments on “O fotografujących mamach, małych i dużych sukcesach oraz wzruszeniach czyli o Klubie Mamarazzi w Wadowicach

  1. Asiarka gratuluje!! Czemu w tekscie jest Angelika Gracjasz? a nie Joanna? to pomylka, czy faktycznie jest jakas druga dziewczyna o nazwisku Gracjasz?

  2. oooo a ja myslalam, ze jestes wspoltworczynia zdjec na tej wystawie, tylko ktos ci imie pomylil:) zwlaszcza, ze widzialam ze czesto dodwalas fotki Patrycji na fejsa:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *