Urodziny ważna sprawa – reportaż z uroczystości rodzinnej Kraków

 

 

Z Kacperkiem i jego rodzicami poznaliśmy się już jakiś czas przy okazji również bardzo ważnego dnia i uroczystości Chrzcin Świętych. Tym razem miałam ogromną przyjemność fotografować pierwsze urodziny małego jubilata. To niezwykłe, jak w zaledwie ciągu kilku miesięcy z małego bobasa zrobił się mały chłopczyk, który nie usiedzi w jednym miejscu przez chwilę. Wszystko go interesuje, a niedawno nabyta umiejętność samodzielnego chodzenia, wciąż mocno fascynuje.

Wspaniały tort, rodzina i i przyjaciele… czegóż chcieć więcej we własne urodziny. Dlatego nasz bohater na większości zdjęć czaruje uśmiechami rozsyłanymi dookoła. Niestety jednak do dłuższych imprez będzie musiał jeszcze podrosnąć. Dla takiego malucha dwie godziny urodzinowego szału to było dość. Na szczęście zawsze w pobliżu są chętne babcie, które zabiorą zmęczonego jubilata na spacer i pozwolą złapać nieco oddechu.

To ogromna przyjemność móc utrwalać takie chwile i móc obserwować jak zmiany i upływający czas.  Udało nam się nawet uchwycić kilka plenerowych, portretowych kadrów.

reportaż z urodzinurodzinyKacperka-6urodzinyKacperka-10urodzinyKacperka-12urodzinyKacperka-15urodzinyKacperka-17urodzinyKacperka-18 urodzinyKacperka-23urodzinyKacperka-25 urodzinyKacperka-29 urodzinyKacperka-30urodzinyKacperka-32 urodzinyKacperka-33urodzinyKacperka-40urodzinyKacperka-43urodzinyKacperka-44urodzinyKacperka-45 urodzinyKacperka-47urodzinyKacperka-50urodzinyKacperka-54urodzinyKacperka-61urodzinyKacperka-65 urodzinyKacperka-66 urodzinyKacperka-67urodzinyKacperka-73 urodzinyKacperka-75 urodzinyKacperka-76urodzinyKacperka-79 urodzinyKacperka-80 urodzinyKacperka-83urodzinyKacperka-85 urodzinyKacperka-87urodzinyKacperka-89 urodzinyKacperka-94urodzinyKacperka-97 urodzinyKacperka-98 urodzinyKacperka-99 urodzinyKacperka-102 urodzinyKacperka-103 urodzinyKacperka-105

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *