„Twarze” – projekt fotograficzny

Nie samymi dziećmi człowiek żyje. Nawet jeśli głównie nimi się zajmuje, czy to prywatnie w domu osobistą latoroślą, czy też zawodowo fotografując dzieci i ich rodziny.

Wspólnie z moimi utalentowanymi koleżankami zajmującymi się fotografią zawodowo lub bardziej hobbystycznie, niemniej jednak na dobrym i przyjemnym dla oka, poziomie, postanowiłyśmy zorganizować cykl projektów fotograficznych. Założeniem jest rozruszanie naszej wyobraźni i kreatywności oraz pełna dowolność w realizacji wybranych tematów fotograficznych. Nie jest to pierwszy projekt, podczas którego puszczamy wodze fantazji, ale pierwszy który postanowiłam opublikować.

Dlatego też, poza zarzucaniem Was zdjęciami uśmiechniętych, bardziej lub mniej, małych ludzi, od czasu do czasu wrzucę również zdjęcie nieco poza moją komercyjną działalnością.

Przyznaję, że sprawia mi to sporo frajdy, a fotografia koncepcyjna zawsze była jednym z moich ulubionych gatunków.

Tak to już jest, że fotografia to nie tylko sposób na pracę, ale również sposób na życie i wyrażanie samego siebie. Na szczęście, sama fotografia ma tyle ciekawych twarzy, że inspiracji i pomysłów nie zabraknie chyba nigdy.

Na początek zatem, temat „Twarze”.

Nie pytajcie co poeta miał na myśli, bo to już na zawsze pozostanie moją tajemnicą. Temat o tyle głęboki co pojemny i każdy ma prawo odbierać go na własny, indywidualny sposób.

 

fotografia koncepcyjna

 

3 Comments on “„Twarze” – projekt fotograficzny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *