Kobieco i tajemniczo – stylizowana sesja kobieca pod Krakowem

Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Kasię Widmańską. Przyznam, że zawsze kusił mnie ten rodzaj fotografii, a Kasia warsztaty prowadzi przystępnie, otwarcie i w atmosferze, która mnie osobiście bardzo odpowiada, czyli krótko mówiąc „na luzie”.  Miejsce, w którym się spotkaliśmy, stary dwór w Biskupicach niedaleko Wieliczki, wzbudził achy i ochy od pierwszego wejrzenia. Jest absolutnie magiczny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej stylizowanej sesji i pięknej modelki w dwóch, skrajnie różnych, odsłonach. Tymczasem biegnę stworzyć swój profil na maxmodels do czego Kasia skutecznie nas namówiła i nie mogę się doczekać kolejnych sesji z pięknymi kobietami, na które serdecznie zapraszam wszystkie Panie chcące samej sobie zrobić miła pamiątkę. Każda kobieta ma wiele twarzy i każda zasługuje na to by czuć się piękną.

Sesje niekoniecznie muszą być mocno wystylizowane, ale na pewno zawsze warto zawrzeć pewien element tajemnicy. Tajemnica bowiem to jest coś, co czyni kobietę interesującą i coś, co najbardziej pociąga mnie w fotografowaniu kobiet.

stylizowana sesja kobieca Kraków sesja kobieca Kraków sesja kobieca Kraków kobieca sesja retro Kraków stylizowana sesja kobieca Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *