Sesja prawie świąteczna – fotografia dziecięca Kraków

Z dzieciakami jak jest, każda mama wie. Większość rodziców marzy o pięknych, grzecznych, ładnie zaplanowanych portretach, a tymczasem często gęsto w łeb bierze cała koncepcja jak przychodzi do fotografowania. Osobiście jestem zwolennikiem nieco bardziej spontanicznych ujęć. Z doświadczenia wiem, że zmuszanie dzieci do sztucznego pozowania podczas sesji fotograficznej przynosi marne efekty w postaci wymuszonych uśmiechów i nienaturalnych póz, na którym z trudem rozpoznajemy nasze, roześmiane na co dzień, pociechy.

Pozwólmy zatem dzieciom być dziećmi i na fotografiach uwieczniajmy prawdę o nich i o tym kim są w danym momencie. Jestem przekonana, że do takich fotografii dziecięcych i rodzinnych, będziecie z przyjemnością wracać przez lata. Będziecie się uśmiechać na widok szalonych podskoków, nieuczesanych do końca głów i bombek choinkowych występujących w roli kolczyków u ośmioletnich „dam”.

Przecież takie powinno być dzieciństwo, radosne, spontaniczne, beztroskie….

Zapraszam na ekstremalną sesję „prawie świąteczną”.

Odważnych zapraszam również na świąteczne sesje fotograficzne z Waszymi rodzinami i dziećmi. Czy może być lepszy prezent dla Was, Waszych dzieci, rodziców i dziadków?

dziecięca sesja świąteczna sesja świąteczna dzieci świąteczna fotografia dziecka zdjęcie ze światełkami świątecznymi swiateczne fotografie dzieci swiateczne fotografie dzieci swiateczne fotografie dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *